Fotovoltaika

Fotovoltaika

Fotowoltaika

Fotovoltaika

Hliníkové profily se používají k montáži fotovoltaických panelů pro střešní systémy i pozemní konstrukce. Vyznačují se vysokou odolností proti korozi a drsným atmosférickým podmínkám. Nejčastěji používaným montážním profilem je hliníkový profil 40×40 mm, prodáváme také profily pro šestihranný šroub a T-šroub (kladívkový). K nejběžnějším hliníkovým slitinám používaným k výrobě fotovoltaických profilů patří například slitina hliníku EN AW-6060, která se vyznačuje střední mechanickou pevností, nárazovou odolností a dobrou odolností proti korozi, nebo slitina hliníku EN AW-6063, běžně známá jako architektonická slitina.
V naší nabídce najdete také hliníkový profil 40×80 mm. Jedná se o profil s vysokou pevností a odolností proti korozi, proto se používá pro pozemní konstrukce nebo jako náhrada profilu 40×40. Jedním
z nejpopulárnějších prvků pro efektivní instalaci panelů jsou kromě standardních hliníkových fotovoltaických profilů také trapézové můstky. Jak již název napovídá, používají se především pro instalaci na střešní krytinu z trapézového plechu. Tyto typy můstků se vyznačují jednoduchou konstrukcí, stejně snadnou instalací a vynikající životností.

Konstrukcje dachowe
Konstrukce
Elektrické skříňky

Elementy złączne
Spojovací prvky
Konstrukcje naziemne

Zobrazit

Naš katalog

katalog
Fotovoltaika

Kancelář a sklady

Scroll to Top